Elfas nojume 2m
€1 100,00

Elfas nojume 2m

Jautāt par preci

€1 100,00

Jaunums 2024! Pēc klientu pieprasījuma - esam izveidojuši jumta pagarinājuma moduli jau esošajām un jaunajām mājiņām ELFA. Ja Jums jau ir māja ELFA, ar šo jumta pagarinājumu iespējams panākt papildus nojumi mājiņas priekšā vai papildināt iegādāto konstrukciju!!! Šāda veida nojumes varam izgatavot arī citām, mūsu piedāvātām mājām

Jumta laukums +16,3m2.

Zem nojumes iespējams papildus izbūvēt terasi, bruģi, šķembu laukumu

Divas guļamistabas, viesistaba, izbūvēta virtuves niša un terase. Verandas Jumta pārsedze 1.9 m, mājiņas jumta pārsedze 1 metrs.

Papildus informācija

Papildus informācija

Apraksts

Koka konstrukciju montāža var tikt veikta patstāvīgi vai ar mūsu speciālistu palīdzību. To cenas (lapenēm, dārza mājām, šķūnīšiem utt) mūsu piedāvājumā ir norādīta bez montāžas un to montāžai paredzēto materiālu izmaksām. Montāžas cenas katrai koka konstrukcijai tiek aprēķinātas atsevišķi ņemot vērā sekojošus parametrus:

- ceļa izdevumi līdz montāžas vietai;

- mājiņas izmēri un montāžai atvēlētais darba laiks;

- pamatu izmēri un izvēlēto pamatu veids; - jumta seguma materiāls; - konstrukciju apstrāde (krāsošana, imprignēšana u.t.t.); - grunts īpatnības. Izvēloties iegādāties koka konstrukciju bez montāžas Jūs saņemat mājiņu un montāžas instrukciju. Papildus Jums būs nepieciešams: - pamatu bloki, ja tādus paredz montāža; - jumta segums ( komplektā tas nav iekļauts); - metāla palāsis; - koksnes apstrādes līdzekļi, otas; - montāžas nagliņas, skrūves pēc nepieciešamības.

Papildus attēli mūsu veikto darbu GALERIJĀ...

Sienas biezums, mm 44
Logu stikls
Logu skaits
Kores augstums, m 3,2
Jumta plaknes Divslīpju jumts
Sienas augstums, m 2.2
Ārējais izmērs, m (garums, platums)
Grīdas veids
Durvju skaits
Jumta laukums, m² 16,3
Priekšējā loga izmērs , cm
Sānu loga izmērs, cm
Durvju izmērs, cm
 
SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU PAR KONSTRUKCIJAS PIEGĀDI UN MONTĀŽU

Par šo preci nav citu jautājumu!