Ginta
€14 951,00

Ginta 1

Jautāt par preci

€14 951,00
Sienas biezums 70 mm Platība 53.76 m² Izvēloties šo garāžu, tā jau ir nokomplektēta ar koka divviru vārtiem. Kosntrukciju iespējams modificēt, pārveidojot slēgto daļu par atpūtas zonu nomainot nojumes vārtus pret koka durvīm ar stikliem. Tad konstrukcijas cena ir 13348.00€ ar PVN
Papildus informācija

Papildus informācija

Apraksts - Ārējais izmērs 640x819 cm - Sānu sienas 231 cm - Kores augstums 346 cm

Koka konstrukciju montāža var tikt veikta patstāvīgi vai ar mūsu speciālistu palīdzību. To cenas (lapenēm, dārza mājām, šķūnīšiem utt) mūsu piedāvājumā ir norādīta bez montāžas un to montāžai paredzēto materiālu izmaksām. Montāžas cenas katrai koka konstrukcijai tiek aprēķinātas atsevišķi ņemot vērā sekojošus parametrus:

- ceļa izdevumi līdz montāžas vietai;

- mājiņas izmēri un montāžai atvēlētais darba laiks;

- pamatu izmēri un izvēlēto pamatu veids; - jumta seguma materiāls; - konstrukciju apstrāde (krāsošana, imprignēšana u.t.t.); - grunts īpatnības. Izvēloties iegādāties koka konstrukciju bez montāžas Jūs saņemat mājiņu un montāžas instrukciju. Papildus Jums būs nepieciešams: - pamatu bloki, ja tādus paredz montāža; - jumta segums ( komplektā tas nav iekļauts); - metāla palāsis; - koksnes apstrādes līdzekļi, otas; - montāžas nagliņas, skrūves pēc nepieciešamības.

Sienas biezums, mm 70
Ārējais izmērs, m (garums, platums) 640x819

Papildpiedāvājums

Jūs varētu interesēt sekojošas preces(s).

 
SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU PAR KONSTRUKCIJAS PIEGĀDI UN MONTĀŽU

Par šo preci nav citu jautājumu!