Iepirkšanās noteikumi

Iepirkšanās NEOMAJAS.LV interneta veikalā ļaus Jums ietaupīt gan naudu, gan laiku! Pateicoties zemām administrēšanas izmaksām, mums ir iespēja Jums piedāvāt preces par izdevīgākām cenām.

PRECES IESPĒJAMS PASŪTĪT:
1. Mūsu mājas lapā, reģistrējoties un aizpildot pasūtījuma formu (rekomendējam, jo šādi Jums būs iespēja sekot līdz sava pasūtījuma apstrādes gaitai)
Reģistrēšanās mūsu mājas lapā sniegs Jums iespēju Jūsu pirkuma grozam pievienot vienu vai vairākas preces, apskatīties agrāko pirkumu vēsturi, ievadīt vairākas piegādes adreses, izvēlēties sev vēlamo piegādes veidu, ērtāk un ātrāk iegādāties preces uz nomaksu un labot savus datus.
2. Zvanot pa tālruni (+371) 6 7464999 vai (+371) 28330222 no 9:00 līdz 19:00 vai sazinoties caur Skype
Veicot pasūtījumu pa tālruni, norādiet vēlamo preci, piegādes laiku un precīzu piegādes adresi, kā arī kontaktpersonas tālruņa numuru.
3. Sūtot pasūtījuma pieteikumu pa e-pastu: shop@neo.lv
Veicot pasūtījumu pa e-pastu, norādiet Jums interesējošo preci, preces cenu, vēlamo piegādes laiku un precīzu piegādes adresi, kā arī kontaktpersonas tālruņa numuru.
4. Sūtot pasūtījuma pieteikumu pa faksu (+371) 6 7500361
Veicot pasūtījumu pa faksu, norādiet Jums interesējošo preci, preces cenu, vēlamo piegādes laiku un precīzu piegādes adresi un kontaktpersonas tālruņa numuru.

Papildus pakalpojumi un izmaksas (Visas cenas norādītas EUR ar PVN ):

  • Pirkuma dokumentu atjaunošana 10.00 EUR
  • Garantijas preču (līdz 10kg) paņemšana no klienta un piegāde līdz servisam 7.00 EUR
  • Salaboto preču (līdz 10kg) piegāde līdz klienta norādītajai vietai Rīgā 7.00 EUR pārējā Latvijas teritorijā vadoties pēc Latvijas Pasta piegādes tarifiem 
  • Salaboto preču uzglabāšana virs 10 dienām (cena par dienu) 1.00 EUR
  • Televizora pieslēgšana (bez sienas kronšteina uzstādīšanas) 7.00 EUR
  • Fotoaparāta parametru uzstādīšana 5.00 EUR
  • Preces iepakojuma savākšana 1.00 EUR

 

Saistību atruna:

1. Iepirkšanās kārtību interneta veikalā Neomajas.lv nosaka LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu".

2. Saistību atruna ir saistoša jebkuram interneta veikala Neomajas.lv lietotājam un ir spēkā, veicot pasūtījumu jebkurā veidā –reģistrējoties mājas lapā un aizpildot pasūtījuma formu, pa tālruni, e-pastu vai faksu.

3. Reģistrējoties Neoshop.lv mājas lapā, klients apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Neomajas.lv varētu izpildīt klienta pasūtījumu un preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām.

4. Aizpildot pasūtījuma formu Neomajas.lv mājas lapā, klients piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti tikai un vienīgi ar klienta reģistrāciju un pasūtījuma apstrādi.

5. Preces cenas norādītas ar PVN līkmi, kas ir atbilstoša LR likumdošanai.

6. Norēķināšanās Neoshop.lv veikalā iespējama EUR.

7. Neoshop.lv patur tiesības nepiegādāt preci, ja klients nav veicis preces apmaksu.

8. Cenas un preču piedāvājums Neomajas.lv veikalā var tikt mainīti bez brīdinājuma.

9. Preču parametri vai komplektācija var tikt mainīti, saskaņā ar ražotāju noteiktām izmaiņām.

10. Jebkura informācijas pārpublicēšana bez atsauces uz Neomajas.lv stingri aizliegta.

11. Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme, prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.

12. Atbilstoši 2013.gada 21.maija Eiropas Parlamenta un Padomes regulas Nr.524/2013 “Par patērētāju strīdu izšķiršanu tiešsaistē un ar ko groza Regulu (EK) Nr.2006/2004 un Direktīvu 2009/22/EK" patērētajam ir iespēja izmantot SIT platformu tiešsaistes strīdu risināšanai  - https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home.chooseLanguage

 

Preču pasūtīšana internetā:
• Izvēlieties sev interesējošo preci vai preces, norādiet skaitu un pievienojiet to Jūsu pirkuma grozam, nospiežot uz „Ielikt grozā”;
• Ja vēlaties pirkuma grozam pievienot vēl kādu preci, spiediet „Turpināt iepirkšanos”, savukārt ja vēlaties noformēt pasūtījumu, spiediet uz lapas augšējā vai apakšējā daļā redzamo „Turpināt”. Informāciju par orinetējošo piegādes cenu Jūs atradīsiet sadaļā "Piegādes izmaksas". 

1.solis: Ja Jums jau ir lietotāja konts vai jau agrāk esiet iepircies neoshop.lv - ievadiet e-pasta adresi un paroli kā jau esošais klients.
Ja iepērcieties neoshop.lv pirmo reizi, klikšķiniet uz „Noformēt pasūtījumu”.

2.solis: Informācija par klientu
- Aizpildiet obligātos laukus
- Ja vēlaties pasūtīt kā juridiska persona, aizpildiet juridiskas personas informāciju.
- Ja vēlaties iegādāties preci uz nomaksu, aizpildiet līzingam nepieciešamos laukus.

3.solis: Piegādes adrese
- Norādiet peigādes adresi, uz kuru kurjeram būs jānogādā Jūsu pasūtījums.

4.solis: Piegādes veids
- Izvēlieties un atzīmējiet vēlamo piegādes veidu.

5.solis: Apmaksas veids
- Izvēlieties un atzīmējiet vēlamo apmaksas veidu.

6. solis: Pārlūkot pasūtījumu
- Jums parādīsies Jūsu pasūtījums un kopējā summa. Ja nevēlaties mainīt groza saturu, spiediet "Veikt pasūtījumu" un Jūsu pasūtījums noformēšana būs pabeigta.

Uz ekrāna parādīsies informācija: "Paldies par pirkumu! Jūsu pasūtījums ir saņemts. Jūsu pasūtījuma Nr. ir: ", kā arī uz norādīto e-pasta adresi Jūs saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu.
Izdarot pirkumu elektroniski, pārliecinieties vai „Preču grozā” ir viss, ko vēlaties. Preču grozu Jūs variet dzēst un pārrēķināt, mainot preču daudzumus, vienības un preces.
! Aizpildot informāciju par piegādes vietu, kontaktus, līzinga informāciju, Jūs variet atkārtoti mainīt „Preču grozu”, atgriežoties tajā izmantojot opciju „Mainīt groza saturu”.
! Tirdzniecības pārstāvis reģistrēs un apstrādās Jūsu pirkumu darba dienās no 9:00 – 18:00. Pēc pasūtījuma saņemšanas attiecīgais tirdzniecības pārstāvis ar Jums sazināsies, lai apstiprinātu pasūtījumu un/vai vienotos par apmaksas un piegādes detaļām;
• Saņemot preci, lūdzam pārbaudīt, vai esiet saņēmis izvēlēto preci atbilstošā komplektācijā un kvalitātē.

Preču pasūtīšana, zvanot pa tālruni vai izmantojot Skype:
• Izvēlieties sev interesējošo preci;
• Sadaļā "Kontakti" atrodiet un sazinieties ar kādu no tirdzniecības pārstāvjiem vai administratori.
• Tirdzniecības pārstāvis reģistrēs un apstrādās Jūsu pirkumu darba dienās no 9:00 – 18:00. Ar tirdzniecības pārstāvi vienojieties par apmaksas veidu, piegādes laiku un adresi;
• Saņemot preci, lūdzam pārbaudīt, vai esiet saņēmis izvēlēto preci atbilstošā komplektācijā un kvalitātē.  

Preču pasūtīšana ar e-pastu:
• Izvēlieties sev interesējošo preci;
• Noformējot pasūtījumu elektroniski, lūdzam norādīt preces nosaukumu, preces cenu, vēlamo piegādes laiku un adresi, Jūsu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru, un nosūtiet e-pastu uz adresi shop@neo.lv .    

• Tirdzniecības pārstāvis reģistrēs un apstrādās Jūsu pirkumu darba dienās no 9:00 – 18:00. Tirdzniecības pārstāvis ar Jums sazināsies, nosūtot e-pastu vai sazvanoties, lai informētu par preces pieejamību noliktavā un vienotos par citām piegādes un apmaksas detaļām;
• Saņemot preci, lūdzam pārbaudīt, vai esiet saņēmis izvēlēto preci atbilstošā komplektācijā un kvalitātē.

Mārketinga aktivitātes:

1. NeoShop.lv var brīvi iniciēt dažādas mārketingas aktivitātes, t.sk. lojalitātes programmas.

2. Reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā Neomajas.lv, Jūs piesakieties jaunumu saņemšanai uz Jūsu e-pastu no Neomajas.lv.

3. Ja Jūs vēlaties atteikties no jaunumu saņemšanas e-pastā:

3.1. NeoShop.lv mājaslapā sadaļā “Mans konts" noņemiet ķeksīti pretī "Jaunumi e-pastā"

3.2. Jaunumu e-pasta beigās spiediet uz "Atteikties no Neomajas.lv jaunumu un īpašo piedāvājumu saņemšanas"

3.3. Sūtiet mums ziņu uz epasta adresi neo@neo.lv .

 

Lejupielādēt PDF formātā