Melānija

Parastā cena: €9 100,00

Akcijas cena €8 500,00

Melānija

Jautāt par preci

Parastā cena: €9 100,00

Akcijas cena €8 500,00

Māja nokomplektēta ar pakešu stikliem gan logiem gan durvīm. Lielisks vasaras brīvdienu namiņš, pirts vai dārza māja. Kopējā platība 21.7m2 + 7.8m2 otrajā stāvā ! Ārējais izmērs 11500x510cm Sienas biezums 44 mm Komplektā iekļauts: Sienas, grīda, logi, durvis, jumta dēļu klājums, furnitūra, kāpnes. Papildus iespējams nokomplektēt mājiņu ar koka terasi pēc Jūsu norādītajiem izmēriem.
Papildus informācija

Papildus informācija

Apraksts - Sānu sienas 210 cm - Kores augstums 229 cm

Koka konstrukciju montāža var tikt veikta patstāvīgi vai ar mūsu speciālistu palīdzību. To cenas (lapenēm, dārza mājām, šķūnīšiem utt) mūsu piedāvājumā ir norādīta bez montāžas un to montāžai paredzēto materiālu izmaksām. Montāžas cenas katrai koka konstrukcijai tiek aprēķinātas atsevišķi ņemot vērā sekojošus parametrus:

- ceļa izdevumi līdz montāžas vietai;

- mājiņas izmēri un montāžai atvēlētais darba laiks;

- pamatu izmēri un izvēlēto pamatu veids; - jumta seguma materiāls; - konstrukciju apstrāde (krāsošana, imprignēšana u.t.t.); - grunts īpatnības. Izvēloties iegādāties koka konstrukciju bez montāžas Jūs saņemat mājiņu un montāžas instrukciju. Papildus Jums būs nepieciešams: - pamatu bloki, ja tādus paredz montāža; - jumta segums ( komplektā tas nav iekļauts); - metāla palāsis; - koksnes apstrādes līdzekļi, otas; - montāžas nagliņas, skrūves pēc nepieciešamības.

Sienas biezums, mm 44mm
Logu stikls Stiklpakete
Logu skaits 6
Kores augstums, m 309cm
Jumta plaknes Divslīpju jumts
Sienas augstums, m 231.2
Ārējais izmērs, m (garums, platums) 595x900 cm
Grīdas veids koka
Durvju skaits 2
Jumta laukums, m² 69,0
Priekšējā loga izmērs , cm
Sānu loga izmērs, cm
Durvju izmērs, cm
 
SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU PAR KONSTRUKCIJAS PIEGĀDI UN MONTĀŽU

Par šo preci nav citu jautājumu!