Mērija 2
€3 733,00

Mērija 1

Jautāt par preci

€3 733,00
Koka dārza mājiņa ar iespēju siltināt sienas. Milzīgie logi dos atvērtas sienas sajūtu, tajā pat laikā nelaižot iekšā vēju, lietu, vai vasarā tik ļoti nevēlamos ciemiņus - odus! Divviru durvis ar pakešu logiem. Ideāli piemērota, lai noraudzītos dārza idillē vai lauku ainavā no silta dīvāna.
Papildus informācija

Papildus informācija

Apraksts

Koka konstrukciju montāža var tikt veikta patstāvīgi vai ar mūsu speciālistu palīdzību. To cenas (lapenēm, dārza mājām, šķūnīšiem utt) mūsu piedāvājumā ir norādīta bez montāžas un to montāžai paredzēto materiālu izmaksām. Montāžas cenas katrai koka konstrukcijai tiek aprēķinātas atsevišķi ņemot vērā sekojošus parametrus:

- ceļa izdevumi līdz montāžas vietai;

- mājiņas izmēri un montāžai atvēlētais darba laiks;

- pamatu izmēri un izvēlēto pamatu veids; - jumta seguma materiāls; - konstrukciju apstrāde (krāsošana, imprignēšana u.t.t.); - grunts īpatnības. Izvēloties iegādāties koka konstrukciju bez montāžas Jūs saņemat mājiņu un montāžas instrukciju. Papildus Jums būs nepieciešams: - pamatu bloki, ja tādus paredz montāža; - jumta segums ( komplektā tas nav iekļauts); - metāla palāsis; - koksnes apstrādes līdzekļi, otas; - montāžas nagliņas, skrūves pēc nepieciešamības.

Vērtņu skaits
Sienas biezums, mm 44mm
Jumta plaknes Vienslīpnes jumts
Ārējais izmērs, m (garums, platums) 4.30x3.20m
Kores augstums, m 2.44
Sienas augstums, m 2.22
Grīdas veids Koka , 19 mm
Logu skaits 1
Logu stikls Stiklpakete
Sānu loga izmērs, cm
Priekšējā loga izmērs , cm 90x168 cm
Durvju skaits 1
Durvju izmērs, cm 151x183 cm
Jumta laukums, m² 36.5
 
SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU PAR KONSTRUKCIJAS PIEGĀDI UN MONTĀŽU

Par šo preci nav citu jautājumu!