Portoss
€4 830,00

Portoss

Jautāt par preci

€4 830,00
Ideāla konstrukcija dārza stūrim, gan kā viesu namiņš, gan saimniecības vajadzībām. Turklāt, pie konstrukcijas gala sienas - iespējams izgatavot jumta pagarinājumu, kas kalpos kā nojume. Komplektā iekļauts: Sienas, grīda, logi, durvis, jumta dēļu klājums, furnitūra,. Papildus iespējams nokomplektēt mājiņu ar koka terasi, nojumi - pēc Jūsu norādītajiem izmēriem.
Papildus informācija

Papildus informācija

Apraksts - Ārējais izmērs 400x400x200cm

Koka konstrukciju montāža var tikt veikta patstāvīgi vai ar mūsu speciālistu palīdzību. To cenas (lapenēm, dārza mājām, šķūnīšiem utt) mūsu piedāvājumā ir norādīta bez montāžas un to montāžai paredzēto materiālu izmaksām. Montāžas cenas katrai koka konstrukcijai tiek aprēķinātas atsevišķi ņemot vērā sekojošus parametrus:

- ceļa izdevumi līdz montāžas vietai;

- mājiņas izmēri un montāžai atvēlētais darba laiks;

- pamatu izmēri un izvēlēto pamatu veids; - jumta seguma materiāls; - konstrukciju apstrāde (krāsošana, imprignēšana u.t.t.); - grunts īpatnības. Izvēloties iegādāties koka konstrukciju bez montāžas Jūs saņemat mājiņu un montāžas instrukciju. Papildus Jums būs nepieciešams: - pamatu bloki, ja tādus paredz montāža; - jumta segums ( komplektā tas nav iekļauts); - metāla palāsis; - koksnes apstrādes līdzekļi, otas; - montāžas nagliņas, skrūves pēc nepieciešamības.

Sienas biezums, mm 44mm
Logu stikls Stiklpakete
Logu skaits 2
Kores augstums, m 245cm
Jumta plaknes Divslīpju jumts
Sienas augstums, m 215cm
Ārējais izmērs, m (garums, platums) 400x400x200 cm
Grīdas veids koka
Durvju skaits 1
Jumta laukums, m² 19,4m2
Priekšējā loga izmērs , cm 53.3 x 133.6 cm
Sānu loga izmērs, cm 98.5 x 133.6 cm
Durvju izmērs, cm 124.4 x 185.0 cm
 
SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU PAR KONSTRUKCIJAS PIEGĀDI UN MONTĀŽU

Par šo preci nav citu jautājumu!