1
€6 467,00

Saimniecības māja - Andrejs 28.5m2

Jautāt par preci

€6 467,00

Augstas kvalitātes koka konstrukcija ar vertikālu dēļu apdari. Konstrukcija sastāv no gataviem koka paneļiem, kurus iespējams papildus siltināt. Pasūtot koka konstrukciju Jūs variet izvēlēties nokomplektēt to ar paceļamiem vārtiem. Vienviru koka durvis un logi ir jau komplektā. Cena norādīta bez lielajiem vārtiem

Sienas augstums 216cm

Kores augstums 357cm J

umta slīpums 20 grādi

Jumta dēļu klājums 19mm

Līdzīgas konstrukcijas VIDEO.
Papildus informācija

Papildus informācija

Apraksts

Koka konstrukciju montāža var tikt veikta patstāvīgi vai ar mūsu speciālistu palīdzību. To cenas (lapenēm, dārza mājām, šķūnīšiem utt) mūsu piedāvājumā ir norādīta bez montāžas un to montāžai paredzēto materiālu izmaksām. Montāžas cenas katrai koka konstrukcijai tiek aprēķinātas atsevišķi ņemot vērā sekojošus parametrus:

- ceļa izdevumi līdz montāžas vietai;

- mājiņas izmēri un montāžai atvēlētais darba laiks;

- pamatu izmēri un izvēlēto pamatu veids; - jumta seguma materiāls; - konstrukciju apstrāde (krāsošana, imprignēšana u.t.t.); - grunts īpatnības. Izvēloties iegādāties koka konstrukciju bez montāžas Jūs saņemat mājiņu un montāžas instrukciju. Papildus Jums būs nepieciešams: - pamatu bloki, ja tādus paredz montāža; - jumta segums ( komplektā tas nav iekļauts); - metāla palāsis; - koksnes apstrādes līdzekļi, otas; - montāžas nagliņas, skrūves pēc nepieciešamības.

Sienas biezums, mm 160mm
Ārējais izmērs, m (garums, platums) 5.75x5.75
 
SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU PAR KONSTRUKCIJAS PIEGĀDI UN MONTĀŽU

Par šo preci nav citu jautājumu!