Strazdu būris

Parastā cena: €12,99

Akcijas cena €8,50

Putnu būris strazdam un svīrei. Konstruktors - saliec pats!

Jautāt par preci

Pieejamība: ir noliktavā

Parastā cena: €12,99

Akcijas cena €8,50

Putnu būris izgatavots pēc Latvijas ornitologu biedrības un Rīgas Zoloģiskā dārza rekomendācijām kas pieejamas publiskā telpā.

Komplektā iekļautas koka detaļas, naglas, skrūves un instrukcija.Salikšanai nepieciešams sagatavot nazi, āmuru un krustiņa skrūvgriezi.

Būrītis izgatavots no sausiem, neēvelētiem, kalibrētiem dēļiem, kas sazāģēti attiecīgos garumos. Jums atliek tikai un vienīgi sekojot instrukcijai pašiem, kopā ar bērniem, krustbērniem, draugu, skolas audzinātāja vai biedru lokā to sanaglot un pielikt pie koka (vienmēr un tikai pieaugušo uzraudzībā, ievērojot drošības pasākumus).

Būrīša dēļa biezums 20mm. Izmērs - augstums 300mm, platums, dziļums 180mm. Stiprināšanas latas garums 500mm. Jumtiņa pārkares garums 100 mm.

Atceramies ka būrītis pie koka stumbra jāpiestiprina 2 - 5 metru augstumā. Mājas strazdu un svīru būrīšus var stiprināt arī pie ēku sienām. Būrīšus izvieto atklātās ainavās, dārzos, parkos, koku puduros, apdzīvotās vietās. Šī būrīša jumtiņš tiek piestiprināts ar četrām naglām, kas salīdzinoši viegli atļauj jumtu nepieciešamības gadījumā noņemt un iztīrīt, izmetot veco ligzdu materiālu.

Lieliska dāvana ģimeniskai nodarbei ārā!

Papildus informācija

Papildus informācija

Apraksts Lielisks papildinājums katram kokam un ne tikai - dabai un putniem draudzīgs un drošs būris.

Papildpiedāvājums

Jūs varētu interesēt sekojošas preces(s).

 
Jautājumi par preci

Par šo preci nav citu jautājumu!